Współpraca

 

Współpraca dla agentów.

Kliknij i zacznij zarabiać

Portal skupia największą liczbę agentów. Są liderem na rynku pośrednictwa kredytowego dlatego też nie stoją w miejscu a wręcz przeciwnie cały czas się rozwijają. Oferują współprac tym osobom, które w sposób umiejętny potrafią rozmawiać z ludźmi oraz poprzez wykorzystanie swoich znajomości będzie mógł sprzedać produkty takie jak: leasing, pożyczki, chwilówki oraz kredyty.

Praca jako agent kredytowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują stałego zatrudnienia lub pracy dodatkowej ponieważ jest potrzebny dodatkowy dochód. Jedyne co jest wymagane od takich klientów to zaangażowanie w wykonywaną pracę. Nikt nikomu nie określa planu sprzedażowego. Pensja agenta to prowizje od każdej transakcji. Prowizje są ustalane z góry i naliczane za każdym razem.

Jak już wyżej wspomniałam pracę agenta można łączyć z już wykonywaną pracą. Ponieważ agent sam decyduje o czasie wykonywania swojej pracy. Oferta portalu specjalizuje się w ofercie leasingowej. Posiadają ciekawe oferty. W branży motoryzacyjnej oferty te są bardzo atrakcyjne dla klientów, które są właśnie często wybierane.

Praca agenta wyróżnia się ogromną wygodą, to znaczy że można ją wykonywać w dowolnym czasie i w każdym momencie i w każdym miejscu. Portal zapewnia wszystkie nie-zbędne szkolenia oraz narzędzia. Dlatego też nie wymaga odpowiednich kwalifikacji czy wykształcenia kierunkowego. Agent otrzymuje również wsparcie techniczne i promocyjne.

 

Współpraca dla partnerów biznesowych.

Portal posiada następujące kanały dystrybucyjne: Agenci mobilni, którzy codziennie docierają do klientów w celu przedstawienia oferty. Jest już ponad 13 tysięcy agentów. Agenci mobilni są również w stanie rozpowszechniać oferty partnerów biznesowych, którzy chcieli by podjąć współpracę z nami. Kolejnym kanałem dystrybucyjnym jest dział call center. Dział ten składa się z wykwalifikowanych doradców z długim stażem pracy, którzy codziennie kontaktują się z potencjalnymi klientami w celu wyszukiwania klientów oraz zaspokajają ich potrzeby. Trzecim ostatnim kanałem są strony internetowe, których zasięg pozwala na skuteczną reklamę. Skuteczność tego kanału jest ogromna. Świadczy o tym ogromna liczba wniosków internetowych które wpływają do nich każdego dnia.

Portal interesuje współpraca z takimi branżami jak: telekomunikacyjna, energetyczna, reklamowa, ubezpieczeniowa oraz motoryzacyjna. Oczywiście współpracą z innymi branżami jak najbardziej też są zainteresowani. 996 zaprasza do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej. Można się również kontaktować telefonicznie.

0 0 votes
Daj ocenę