Kobiety mafii Stargard gdzie obejrzeć?

zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, jest tymże, który zajmuje mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio poznać film, należy tak się w niego wczuć.
Kobiety Mafii opowiada o działaniu rodziny z dzieckiem zaś ich opiekunką, gangstera dodatkowo jego lubej, i ojca, który gotów jest wykonać dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Barlinek gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wpływa na szalony pomysł zwabienia przestępców w sieć, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej projekt i wymaga opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia więc na domową rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, jednakże w określonym momencie Bela zostaje zdemaskowana, przez drinka z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Barlinek gdzie obejrzeć?

Gdy nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zakończyło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej kolejne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa praca w ABW wpłynęła na wygląd i wzięcie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z funkcji, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, zapewnia ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej zadaniem, jest zbliżyć się do unie niebezpiecznych przestępców, którymi zarządza Padrino, chory na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w gospodarkę. Angażowania się w ruchu, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Obecny w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w domu, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie spędzają ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by ocalić życie. Przyjemność z ciekawego wzroście nie jest jednak długo. Cień zostaje aresztowany, zaś w obawie przed więzieniem, żywy decyduje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze znajomą osobą.

Kobiety mafii Barlinek gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyznę nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Polski, żeby móc umieścić im zarzuty. Udaje mu się jednak wyjść z formy obronną ręką. Decyduje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony gości w grupie policyjnej, gdzie będzie uznawał ochronę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z uciążliwymi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką przyjmują się na wyjazd do Szwecji, gdzie są zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc jest dana w szpitalu. Od tej chwili, los dziecka stanowi w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której życie chłopca jest najważniejsze. Wykonywany przez Darię interes, już się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie bycie, aby uniknąć kary.
Na wszelkie szczęście, jest zatem nie udana próba.

Kobiety mafii Barlinek gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w kraju przypada na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie jest mu to zawsze dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, oddała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w restauracji, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka i niezdolności marki, do pielęgnacje nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka stanowi prowodyrem całej akcji. W podobnym do siebie czasie, w Hiszpanii przeprowadza się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowieku, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kochanek, pada zabity przez kolejnych ludzi Justyny, którzy na jej zadanie brutalnie go niszczą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, decyduje się na zajęcie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W aktualnym czynniku, mija się ważna stronę kobiety Mafii.

Kobiety mafii Barlinek gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera dużo scen akcji, są również momenty, w jakich prowadzi się kilka wątków na raz, dlatego warto oglądać film w przygotowaniu, aby pojąć o co w nim funkcjonuje.

Kobiety mafii Barlinek gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o