spa kołobrzeg

Spa Kołobrzeg Hotel Leda Spa hotel 4-gwiazdkowy

Dymek

SPA w Kołobrzegu, czyli warto wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w luksusowych warunkach. Kołobrzeg to ciężkie miasto, w którym nie brakuje mieszkańców, oraz w sezonie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Mona Lisa Medical Wellness & Spa

Jest tu i całkiem duża grupa kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan swojego zdrowia. Popularnością zajmuje się również SPA Kołobrzeg, gdzie można zaznać zabiegów upiększających, relaksujących lub nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu hoteli w Kołobrzegu posiada specjalną strefę SPA. Oczywiście należy mieć, że są to wyjątkowo ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może drogo kosztować, ale z całkowitą śmiałością jest drogim uczuciem i możliwość na wypoczynek nad brzegiem Bałtyku. Warto rozważyć kilka hoteli, które w naszej możliwości są SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest otwarta – przylega do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Znajduje się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą daje z morza zaledwie 280 metrów. Hotel dysponuje najogromniejszą bazą SPA w Polsce – odnaleźć w niej ważna 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla niemowląt, strefę jacuzzi. Na placu obiektu otrzymuje się jeszcze kilka saun i zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg bawi się wielką sławą wśród klientów, którzy kwalifikują się także na braki upiększające, jak i lecznicze. W sercu spa można odnaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel posiada także świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację i kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki typ usług w powiązaniu ze piękną pozycją i niezwykle ciekawą ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg dostępna jest dla turystów w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt umieszczony istnieje w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez cały rok oczywiste są dla turystów i kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych i kosmetycznych. W 2016 roku przestał się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawę w relaksującej atmosferze. Wśród zabiegów można nazwać masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel proponuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Jest wtedy zaledwie część bardzo dużej oferty. Hotel dysponuje również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi świadczone w pakiecie zazwyczaj są nieco tańsze, dlatego naprawdę sporo pań przyjmuje się mieć spośród takiej oferty.

Jantar Hotel*** & SPA

to możliwość skierowana do głów poszukujących odpoczynku i odpoczynku w dobrej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to przedmiot zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Jest zatem nowoczesny ośrodek, który daje pakiet zabiegów upiększających i rehabilitacyjnych w pięknej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 pokoi o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym plusem celu istnieje natomiast bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu i salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu otrzymuje się kompleks basenowy – goście hotelu mogą kosztować z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel zatem nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, a także różne gry dla dziewczyn w wszelkim wieku. Na placu obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla ludzi budowane są i dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe istnieje i zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny obiekt to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w branże uzdrowiskowej miasta. Od morza wyróżnia go tylko 200 metrów. Jest wtedy kolejne, wyjątkowo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt posiada 76 pokoi standardowych i klasy LUX. W kolekcji hotelu znajdują się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

ma dużo dużą możliwością SPA oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA przylega do pewnego spośród najświeższych w regionie. Na placu hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w których można stosować z rzędzie zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji jest przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i starą sauną, a też jacuzzi. Dla pań planujących wziąć z grubego relaksu wykorzystywana jest grota solna, w jakiej można oddychać pełną piersią, ukazując się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments