ViralBox

Sklep AGD Złocieniec zadzwoń 576 501 601

zachodniopomorskie

Lodówka, w której wszystko jest dostosowane, i każdy typ produktu otrzymuje się w wskazanym miejscu? Pewnie uważasz, iż to niemożliwe. W kraju, kto dysponuje pora na stałe sprzątanie lodówki… Nic bardziej mylnego. Dzięki specjalnym organizatorom uzyskasz więcej przestrzeni, a zaglądanie do lodówki raz nie będzie tworzyło przerażenia.

Sklep AGD Węgorzyno zadzwoń 576 501 601

Zwykłe półki, to krótka funkcjonalność

Każda kobieta, która łączę wagę do sytuacji spożywanych produktów, doskonale zna jak wskazane jest podobne przechowywanie żywności. Poza tak wielkimi efektami jak mięso czy nabiał, do lodówki trafiają też choćby produkty i warzywa, które wymagamy zabezpieczyć przed zepsuciem. Dzięki temu dłużej będą nowe i konieczne do użytkowania. Bez względu na ostatnie, jaką pojemność zawiera dana lodówka, ze względu na mnogość artykułów, które się w niej dba, trudno utrzymać w niej skład.

button-zamow

 

Tymże bardziej, że tradycyjne półki są mało wygodne. Można na nich napisać np. garnek z potrawą jaką wymagamy zjeść kolejnego dnia, albo też opakowanie sera. Jednak gdy wrzucimy na nie innego rodzaju warzywa, produkty lub jajka, zapanuje prawdziwy chaos. W skutku są to materiały, które trudno utrzymać w poszczególnym miejscu. Oczywiście lodówki są najczęściej zaopatrzone w wysuwane szuflady na indywidualnym dole, do jakich zazwyczaj umieszcza się właśnie warzywa. Albo są wystarczające? Nie mieszajmy się, z pewnością mimo ich bycia a oczywiście lodówka często jest przepełniona. Najciekawszym rozwiązaniem tegoż kłopoty jest użycie specjalnych organizerów ViralBox (można je zlokalizować w handlu cozacena.pl), które skutecznie powiększą przestrzeń lodówki i wykonają, że nareszcie zapanuje w niej kształt.
Sklep AGD Węgorzyno zadzwoń 576 501 601

Higiena lodówki istotna dla zdrowia

Jak robi taki organizer? Istnieje toż pokazywany pojemnik, który za pomocą dwóch klipsów kładzie się na półce lodówki. Stanowi on zaopatrzony w otwory wentylacyjne, zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza oraz odprowadzanie wody. Pojemnik jest otwarty w montażu i zajmuje tak mało miejsca. Jeżeli chcesz, żeby lodówka raz była uporządkowaną przestrzenią, najlepiej wyposażyć ją w mało pojemników, i każdy przypisać do danego rodzaju produktów. Organizery ViralBox są zrobione z plastiku, materiału jaki jest trwały, bezpieczny, ale i popularny w życiu czystości. Wystarczy umyć pojemnik płynem do naczyń i wysuszyć, żeby zdjąć spośród niego wszelkie zabrudzenia. Tak wolno go również myć w zmywarce, bez obaw o zniszczenie. Prostota i funkcjonalność wysuwanych pojemników sprawiają, że z pewnością zastanawiasz się dlaczego wciąż ich nie masz. Tymże bardziej, iż nie są one lube, oraz w handlu cozacena.pl można osiągnąć zestaw skupiający się z czterech sztuk. Dzięki przed nie jedynie w lodówce będzie nic przestrzeni, a też łatwiej zadbać o jej czystość. I gdy wiadomo, resztki jedzenia z łatwością łączą się do normalnych półek. Gdy nie określisz tego w porę, pewno to zrobić namnażanie się bakterii, zagrażającym swemu zdrowiu. Z organizerami zapewnienie czystości i uczciwości jest dostępniejsze.
Sklep AGD Węgorzyno zadzwoń 576 501 601

Organizator nie właśnie do lodówki

Oczywiście lodówka nie jest dobrym problematycznym – pod względem utrzymania porządku – miejscem. Pokój dziecięcy czy łazienka, to pomieszczenia, w jakich tak trudno umieścić w szafkach wszystkie przedmioty. W porządku dziecięcym zabawki, kredki czy inne małe elementy trudno mieć zawsze do szuflady w biurku, która również właśnie jest przepełniona, trudno a w niej cokolwiek znaleźć. Wynik jest taki, że ważna następnie znaleźć spożywa w jakimkolwiek zakamarku domu. Mocując do półek organizery ViralBox łatwo jest posegregować wszystkie akcesoria i pełnić spożywa w poszczególnym miejscu. Dziecko bez trudu poradzi sobie spośród jego obsługą i chyba dzięki niemu pokaże się po sobie sprzątać. Dodatkowo w łazience często jest trudno zmieścić na półkach wszystkie kosmetyki. Dobrym planem jest kup wysuwanych półek z życiem dla wszystkiego domownika również w obecny forma uzyskać czystą, uporządkowaną przestrzeń. ViralBox jest tak dużo zastosowań, a fakt iż ważna osiągnąć go w innych kolorach, sprawia iż każdy bez problemu dopasuje go do stanu danego pomieszczenia. I niech nastanie porządek!

Sklep AGD Węgorzyno zadzwoń 576 501 601

Zobacz również Organizer do lodówki

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments