Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Dymek

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym wszystek konsument może korzystać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen oraz dostawcy hostingu w Polsce. Program poświęcony jest również dla klientów indywidualnych, jak a instytucji dostarczających usługi połączone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Świadomości a instytucji zajmujące wkład w Katalogu Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz produkowanych w Katalogu Partnerskim nagród są gwarancję, że ich użytkownicy lub znajomi będą czerpać z najpiękniejszych usług hostingowych, a ich branże będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za wszą nową usługę, jaka stanie nabyta z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi. W sukcesie, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa bardzo i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od wartości pierwszego przedłużenia usługi oraz 25% od wszystkiego innego. Dodatkowo za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o wartości 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony jest dla globalnych klientów firmy, jak więcej osób jakie nie posiadają także pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można prowadzić również do znajomych, jak jeszcze do bliskich klientów. Bez sensu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za każdą spośród nich kierowane są punkty, jakie można zamienić na kasę albo na pomocy w nazwa.pl.

– Jesteśmy odpowiedzialni, że wielu klientów od tradycyjna poleca pomocy w nazwa.pl, a teraz zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec znanej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na rynku prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek okres trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Katalogu Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba bądź firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Typa jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i wiedze na problem naliczonych prowizji proste są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Katalogu Partnerskim przelewane są w 24h na określone konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments