plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Szczecinek gdzie obejrzeć?

zachodniopomorskie

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – drink z najbardziej dobrych polskich reżyserów, twórca takich filmy jak wielki „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka wyższa niż śmierć”, tym całkowicie przedstawił coś całkowicie nowego.

Patryk Vega Plagi Breslau Tuczno gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły filmu jest obecny Wrocław. W centrum tym przystępuje do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej samej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w zły sposób kolejną ofiarę. Kiedy się okazuje świadomości też pamiętają zawsze lek na sumieniu, a wymiar prawdy istnieje w sądzie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w siłę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa też są dziełem samej natomiast tejże samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest niebezpieczne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę dodaje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej kwestie Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle delikatne i trudne śledztwo, w jakim to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z okresem, nikt nie chce przyjąć do nowych zbrodni.

Film niestety – na placu Polski – wcale nie dotarłem na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie może do tego osiągnąć gdyż kina nie są w okresie pogodzić się na sytuację gdzie ten jedyny obraz jest wyświetlany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na prawo do odtwarzania prac w terminie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł być przekazywany w kinach powód tenże wymaga być wypełniony. W bieżącym obszarze nie jest żadnych negocjacji. Film wymaga być dany dla nich na wyłączność przez określony termin.

Opinia o wyświetlaniu filmu wyłącznie na budowach internetowych została podjęta świadomie stąd też rezygnacja z propozycje odtwarzania prac na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak zapewnia sam Patryk Vega – zobaczyli oni aktualne kierunek – wyświetlanie obrazów na budowach internetowych zatrzymuje się coraz dużo łatwe. Widzą w współczesnym znaczny potencjał. Patryk Vega ma także, że jest wówczas chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Tuczno gdzie obejrzeć?

Jak mawia Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a która stanowi absolutnie inna niż ja natomiast wtedy wszystko co przygotowywała do tej chwili […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w tę historię dodatkowo w tę bohaterkę, no a zachęcaj okazję, że to też będzie dla mnie jakiś przyczynek do nowych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z których jestem świetna do tej chwili.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Tuczno gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do ustalenia w bliskich polskich kinach, produkcja ta wyświetlana jest na salach kinowych na terenie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a dodatkowo na obszarze Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten uznawany jest jak dobrze wykonany – część spośród widzów myśli go zbyt spektakl trzymający w napięciu do indywidualnego końca. Mówią, że istnieje w nim znacznie dynamiczna akcja oraz ciekawa fabuła. Z różnej strony znajdziemy i większość osób przyciągającą opinię na mniejszy montaż albo same gorszą jakość, niż w poprzednich produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Tuczno gdzie obejrzeć?

Jak wspomina sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to doskonale inny Vega. W współczesnym obrazie nie ma wielowątkowości ważnej dla moich tych filmów. Nie osiąga ponad mieszania gatunków. Więc istnieje natomiast dobry thriller, w których co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w układu filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do nowego elementu nie są w okresie wykombinować kiedy taż scena się skończy. Stanowi wówczas zupełnie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Tuczno gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments