Kwiaty z dostawą we Wrocławiu

Kwiaty z dostawą we Wrocławiu

Poradnik Regionlne Warto przeczytać

Peter Hille kiedyś powiedział kwiat jest uśmiechem rośliny. Kwiaty powszechnie należą do prezentów, które uznawane są za jedne z najbardziej uniwersalnych, ale jednocześnie niezwykle pięknych. Możemy podarować je bez względu na okazję i od osoby, którą chcemy obdarować.

Oryginalnie zapakowane kwiaty mogą stanowić prezent same w sobie. Bywają takie okazje, kiedy chcemy sprezentować coś niedużego, symbolicznego i pięknie przystrojone bukiety idealnie się do tego celu nadają. W każdym przypadku obdarowywanie niesie wiele radości zarówno osobie obdarowanej jak i wręczającej upominek.

Kwiaty to idealny prezent na różne okazje. Z powodzeniem sprawdzą się w roli prezentu na urodziny, imieniny, Dzień Matki i Ojca, Dzień Nauczyciela, Dzień Kobiet, Walentynki, różnego rodzaju rocznice, narodziny dziecka i Komunię Świętą. Bardzo miłym gestem są też bukiety kwiatowe podarowane bez konkretnej okazji. Jest szereg okazji bardziej indywidualnych, kiedy kwiaty sprawiają równie ogromną radość, m.in. ukończenie szkoły, nowa praca, czy kupno nowego mieszkania.

Możemy wybierać spośród kwiatów doniczkowych lub ciętych – w zależności od tego na jaką okazję szukamy kwiatów. W kwiaciarni internetowej w jednym miejscu jesteśmy w stanie zaopatrzyć się w prezent, który będzie dobrym rozwiązaniem na ślub czy różnego rodzaju jubileusze. Warto zdać się na pomoc wykwalifikowanych florystów, którzy pomogą dobrać odpowiednie kwiaty na konkretną okazję. Bukiety przyozdabiane są pięknymi wstążkami, kolorowymi dodatkami florystycznymi, specjalnymi ozdobnymi gałązkami, taśmami, siatkami i materiałami.

W ostatnich latach bardzo modne stały się przesyłki kwiatowe, które pozwalają na wręczenie bukietu na odległość. Poczta z kwiatami to idealne rozwiązanie dla osób, które znajdują się daleko od bliskiej osoby, a którą chcemy obdarować kwiatami. Dzięki kwiatowym przesyłkom możemy wręczyć wybranym osobom kwiaty przebywając w różnych częściach kraju, a nawet poza jego granicami. Wiele firm oferuje dostawy kwiatów na terenie całego miasta, tak jest między innymi we Wrocławiu. Warto jest czasem porwać się na coś innego i wywołać bliskiej nam osobie uśmiech na jej twarzy. Taki prezent nie przejdzie bez echa i będzie wspominany jeszcze przez długi czas.

Jak to zrobić? Wystarczy wybrać odpowiednią pocztę z kwiatami we Wrocławiu, która w swojej ofercie przygotowuje i wysyła wyjątkowe kompozycje kwiatowe. Każdy bukiet przygotowywany jest ze starannie wyselekcjonowanych i zawsze świeżych kwiatów. Przez Internet można wybrać kwiaty z szerokiej oferty sprzedaży, bądź też poprosić o kompozycję wybranych przez nas samych kwiatów. Nie należy bać się mieszania kolorów i gatunków. Taki bukiet, daje możliwość wyrażenia własnych emocji. Mieszając różne kolory ze sobą zupełnie rozmazujemy ich znaczenie. Bukiety będą wtedy po prostu niezobowiązującym, radosnym upominkiem.

Następnie należy podać dokładny adres i dane kontaktowe osoby, której mają zostać dostarczone kwiaty. Przesyłka kwiatowa dostarczana jest w ustalonym wcześniej terminie i godzinach, skutecznie i niezawodnie. Do kwiatów można dołączyć specjalnie przygotowane życzenia lub dedykację, które pisane są odręcznie. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Ponadto do wybranej przesyłki oprócz kwiatów można dołączyć wyjątkowe wina – np. Konrad Wina Wybrane, miody pitne, czekoladki, kawę, zestawy prezentowe Krakowski Kredens, maskotki, perfumy, kosze delikatesowe lub biżuterię.

Oprócz szerokiej gamy wyjątkowych, niepowtarzalnych i jednych w swoim rodzaju bukietów można zamówić także Kwiatobox. To kwiaty, które ścinane są wyłącznie po to, aby zrealizować konkretne zlecenie. Kompozycje kwiatowe w usłudze Kwiatobox to gwarancja ich siedmiodniowej świeżości. Kwiaty są pakowane w eleganckie pudło i odpowiednio zabezpieczane na czas transportu.

Zamówienie kwiatów na dowóz może zostać zrealizowane nawet w ciągu 90 minut od momentu jego złożenia i opłacenia. Zdecydowana większość zamówień jest realizowana w dniu złożenia zamówienia, pod warunkiem, że zostanie ono opłacone do godziny 18.00 w dni powszednie, do godziny 15.00 w soboty oraz 12.00 w niedziele. Ponadto w kwiaciarniach pocztowych można zaplanować zamówienie z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Zostanie ono dostarczone w wybrany przez nas konkretny dzień.

Po złożeniu zamówienia można śledzić realizację przesyłki. Kwiaciarnie online z Wrocławia wprowadziły jako pierwsze wygodne oraz innowacyjne rozwiązanie dla Klientów, m.in. potwierdzenie dostawy kwiatów SMS – em. Ekspres kwiatowy, który w Polsce działa już od 13 lat to rozbudowana sieć, która może pochwalić się ponad 1100 kwiaciarniami partnerskimi dostarczającymi kwiaty w całej Polsce.

Artykuł napisany we współpracy z kwiaciarnią internetową E-kwiaty.pl.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments