Bestialskie morderstwo we Włoszech

Do okrutnego morderstwa doszło we Włoszech. Nie żyje 18 letnia mieszkanka Rzymu. Została zgwałcona i zamordowana.

Nie tak dawno głośno było o zatrzymaniu mężczyzny pochodzenia Włoskiego, który to dopuścił się ataku na uchodźców. Miał być go odwet za bestialskie morderstwo na 18 letniej Włoszce, którą Nigeryjczycy zgwałcili, zabili i poćwiartowali.

Aktualnie prokuratura we Włoszech usiłuje zrekonstruować ostatnie godziny życia zabitej nastolatki. Mieszkanka Rzymu, której rozczłonkowane zwłoki znaleziono w walizkach w mieście Macerata prawdopodobnie została zamordowana przez czterech mężczyzn pochodzenia Nigeryjskiego.

Pamela Mastropietro to 18 letnia ofiara okrutnego morderstwa. O zbrodnię zostali oskarżeni Nigeryjczycy – Desmond i Awelim Lucky oraz Innocent Oseghale. Prawdopodobnie jeden z nich sprzedawał dziewczynie heroinę. Nie wiadomo czy dziewczyna została zabita z premedytacją czy przedawkowała narkotyki, jednakże prokuratura skłania się ku pierwszej opcji, gdyż dziewczyna została prawdopodobnie zgwałcona a następnie poćwiartowana na kawałki.

Śledczy ustalili, że gdy Włoszka zażyła narkotyki udała się z mężczyznami fi mieszkania jednego z napastników. Tam prawdopodobnie doszło do okrutnego gwałtu a następnie morderstwa. Nigeryjczycy aby ukryć dowody zbrodni a także usunąć z ciała dziewczyny ślady gwałtu, umyli dziewczynę wybielaczem. W narządach rozrodczych dziewczyny odnaleziono substancje pochodzące od wybielacza. Następnie dopuścili się oni morderstwa oraz poćwiartowania zwłok nastolatki.

Prokuratura ustaliła że cała akcja zajęła mężczyznom około 5 godzin. Tak wynika z ich bilingów. W godzinach popołudniowych mężczyźni byli razem co pasuje to zdarzeń z minionego dnia.

Pomimo zamknięcia śledztwa policja nadal podejmuje się makabrycznej sprawy. Odnaleziono prawdopodobnie 4 z napastników, który dopuścił się gwałtu oraz zbezczeszczenia zwłok nastolatki.

Ciało nastolatki zostało odnalezione 31 stycznia. Jej szczątki pozostawały w opuszczonych walizkach. Nie ma jeszcze wyników sekcji zwłok jednak przypuszczenia prokuratury wydają się być słuszne. Z pewnością to morderstwo nie obejdzie się po kościach. Tak makabryczny czyn musi zostać surowo ukarany.

Komentarz do “Bestialskie morderstwo we Włoszech

  • Marzec 7, 2018 o 10:48 pm
    Permalink

    Straszne! Jakim trzeba być zwyrodnialcem żeby coś takiego zrobić? Mam nadzieję że poniosą tego konsekwencję a karą za takie okrucieństwa powinno być obcięcie głowy albo chociażby członka! Oby karma ich dopadla!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *