Giełda BitBay Kock

Artykuł Miesiąca Lubelskie

BitBay – podstawowe informacje
Aby otworzyć konto na giełdzie BitBay potrzeba tylko kilku minut. Po wciśnięciu przycisku „Zaloguj” przechodzimy do „Zarejestruj”, gdzie kierujemy nasz adres e-mail lub wybieramy dostępną opcję automatycznej rejestracji kontem Google. Po kilku chwilach otrzymujemy maila z linkiem aktywującym konto. Dalej wykonujemy instrukcje wyświetlane na ekranie. System poprosi nas o ustawienie swojego loginu, hasła oraz PIN-u do infolinii. Ten jedyny przyda się w momencie kontaktu z biurem obsługi klienta.

Giełda BitBay Łęczna

BitBay od początku naszego istnienia odkłada na bezpieczeństwa. Każdy użytkownik może włączyć funkcję uwierzytelniania dwuskładniowego oraz postawić sobie powiadomienia i potwierdzenia. Co ważne, środki klientów w kryptowalutach, przechowywane są w tak zwanych cold walletach. Oznacza to, iż nie są one zintegrowane z serwerami giełdy. To niezwykle szczegółowa informacja, gdyż dzięki zastosowaniu takiego podejścia, dostęp do sposobów ma tylko konkretny użytkownik, a osoby trzecie nie nie zajrzą do „portfela” konkretnego użytkownika. Ponadto, giełda regularnie udoskonala swoje bezpieczeństwa i poprawia je. Dzięki czemu użytkownicy mogą spać spokojnie, zaś ich kryptowaluty są w prawdziwym i estetycznym miejscu.

Giełda BitBay Łęczna

Każde konto, które zostanie przygotowane na giełdzie BitBay, należy zweryfikować. W tym planie serwis poprosi o zdjęcia lub skany dowodu tożsamości – widać toż być także dowód osobisty kiedy również paszport. Tylko po zweryfikowaniu będziecie potrafili zajmować się w wszyscy funkcjonalnym kontem BitBay. Giełda BitBay Łęczna

Zasilenie konta
Jak łatwo można się domyślić, aby skupować kryptowaluty, najpierw należy zasilić nasze konto realnymi pieniędzmi. W tym sensu wybieramy walutę, którą zamierzamy doładować konto (jak mówili wcześniej są to złotówki, euro, dolary i funty brytyjskie). W zakładce „portfele” znajduje się wskazany numer konta i specjalny tytuł przelewu. Środki księgowane są obecnie trzy razy dziennie, a BitBay nie akceptuje wpłat ekspresowych.

Wpłatę można osiągnąć i za pośrednictwem karty kredytowej lub debetowej Mastercard oraz Visa. To najmocniejsza opcja, oraz na zaksięgowanie środków trzeba czekać zaledwie 10 minut. Wpłaty kartami uznawane są przez 24 pory na dobę przez 7 dni w tygodniu. W tym przykładzie mówimy jednak właśnie o złotówkach i euro. W przypadku pozostałych walut jest nam przelew tradycyjny. Kiedy ważna się domyślić, zasilenie konta za pomocą karty niesie za sobą również prowizję. Tworzy ona 2,99%, a minimalna prowizja – 10 PLN/ 2.50 EUR. Giełda BitBay Łęczna

To niejedyne opcje zasilenia konta na giełdzie, ponieważ ważna toż wykonać i za pomocą ekspresowej wpłaty na Poczcie Polskiej. W tym przykładzie też należy szacować się z prowizją. Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej ilości także nie mniej niż 5 zł.

Prowizje
Posiadanie konta na BitBay samo w sobie jest darmowe. Nie zapłacicie więc nic za jego otwarcie i zarządzanie. Jak zawsze szybko się domyślić, zatrudniająca ponad 200 osób firma pragnie się jakoś utrzymać, a więc pobiera od swoich klientów prowizje i opłaty. Pełna tabela ponoszonych przez klientów kosztów odpowiedzialna stanowi w zgodzie, a też na stronie internetowej BitBay. My też zebraliśmy je dla Was tutaj, więc spójrzcie za co BitBay pobierze cenę (również w jakiej wysokości):

Ethereum – prowizja 0,01 ETH
Bitcoin – prowizja 0,0005 BTC
Litecoin – 0,001 LTC
Lisk – 0.3 LSK
Bitcoin Cash – 0.001 BCC
Bitcoin Gold – 0.001 BTG
Dash – 0.001 DASH
Ripple – 0.1 XRP
OmiseGo – 13.5 OMG
W przypadku wypłat swoich kryptowalut, musimy rozliczać się z poniższymi kosztami:

Wyplata w pozycji Poczty Polskiej – 1% (minimalnie 20 zł, maksymalnie 120 zł)
Przelew bankowy – 6 zł
Dieta w bankomacie – 10 zł
Wypłata bezpośrednio na umowę płatniczą – 2,99%, prowizja 10 zł
Nie zapominajmy, że stoją też prowizje od transakcji przeprowadzonych na giełdzie BitBay. W tym przykładzie opowiadamy o dwóch podmiotach – maker, czy osobie, która daje konkretną kryptowalutę na aukcja i taker, który ją przyjmuje. W przypadku używania swoich „domowych walut”, prezentują się one tak:

Maker od 0,30% do 0,17%
Taker od 0,43% do 0,25%
W przypadku handlu na parach krypto-krypto, mamy do budowania z poniższymi opłatami:

Maker – 0% (brak opłat)
Taker – 0,1%
Warto wiedzieć, że wartości też mogą odpowiednio maleć wraz ze rozwojem zakupów i zaangażowania danej jednostki. Jeżeli ale od samego początku postanowimy się handlować większymi wolumenami, możemy spodziewać się niższych cen teraz na początku.
Giełda BitBay Łęczna

Wartości, które tutaj umieściliśmy nie wymieniają się zbyt często. Gdy już ale tak się dzieje, zazwyczaj istnieje toż z korzyścią dla klienta. Ze powodu na jeszcze popularniejszą konkurencję, gdzie inwestorzy mogą znaleźć bardzo niższe prowizje, również BitBay je obniża. Pomimo tego, są osoby, które otwarcie mówią, że koszty i prowizje, które wykorzystuje od swoich klientów BitBay zazwyczaj są za wielkie. Giełda dlatego w reakcji na takie zarzuty wielokrotnie odpowiadała i mówiła, że zyski pozyskiwane dopiero w ostatni technika, wybierane są na koszty funkcjonowania giełdy, a oraz jej wzrost. Patrząc na energię rozwoju tej platformy, a i poziom obsługi klienta – nie można narzekać i warto zacisnąć zęby i za ten bardzo wysoki komfort użytkowania z BitBay, dać im zgromadzić na ostatnich prowizjach. Giełda BitBay Łęczna

Zobacz również BitBay Giełda

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments