Bestialskie morderstwo we Włoszech

KRONIKA POLICYJNA

Do okrutnego morderstwa doszło we Włoszech. Nie żyje 18 letnia mieszkanka Rzymu. Została zgwałcona i zamordowana.

Nie tak dawno głośno było o zatrzymaniu mężczyzny pochodzenia Włoskiego, który to dopuścił się ataku na uchodźców. Miał być go odwet za bestialskie morderstwo na 18 letniej Włoszce, którą Nigeryjczycy zgwałcili, zabili i poćwiartowali.

Aktualnie prokuratura we Włoszech usiłuje zrekonstruować ostatnie godziny życia zabitej nastolatki. Mieszkanka Rzymu, której rozczłonkowane zwłoki znaleziono w walizkach w mieście Macerata prawdopodobnie została zamordowana przez czterech mężczyzn pochodzenia Nigeryjskiego.

Pamela Mastropietro to 18 letnia ofiara okrutnego morderstwa. O zbrodnię zostali oskarżeni Nigeryjczycy – Desmond i Awelim Lucky oraz Innocent Oseghale. Prawdopodobnie jeden z nich sprzedawał dziewczynie heroinę. Nie wiadomo czy dziewczyna została zabita z premedytacją czy przedawkowała narkotyki, jednakże prokuratura skłania się ku pierwszej opcji, gdyż dziewczyna została prawdopodobnie zgwałcona a następnie poćwiartowana na kawałki.

Śledczy ustalili, że gdy Włoszka zażyła narkotyki udała się z mężczyznami fi mieszkania jednego z napastników. Tam prawdopodobnie doszło do okrutnego gwałtu a następnie morderstwa. Nigeryjczycy aby ukryć dowody zbrodni a także usunąć z ciała dziewczyny ślady gwałtu, umyli dziewczynę wybielaczem. W narządach rozrodczych dziewczyny odnaleziono substancje pochodzące od wybielacza. Następnie dopuścili się oni morderstwa oraz poćwiartowania zwłok nastolatki.

Prokuratura ustaliła że cała akcja zajęła mężczyznom około 5 godzin. Tak wynika z ich bilingów. W godzinach popołudniowych mężczyźni byli razem co pasuje to zdarzeń z minionego dnia.

Pomimo zamknięcia śledztwa policja nadal podejmuje się makabrycznej sprawy. Odnaleziono prawdopodobnie 4 z napastników, który dopuścił się gwałtu oraz zbezczeszczenia zwłok nastolatki.

Ciało nastolatki zostało odnalezione 31 stycznia. Jej szczątki pozostawały w opuszczonych walizkach. Nie ma jeszcze wyników sekcji zwłok jednak przypuszczenia prokuratury wydają się być słuszne. Z pewnością to morderstwo nie obejdzie się po kościach. Tak makabryczny czyn musi zostać surowo ukarany.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
szpanek90
szpanek90
5 lat temu

Straszne! Jakim trzeba być zwyrodnialcem żeby coś takiego zrobić? Mam nadzieję że poniosą tego konsekwencję a karą za takie okrucieństwa powinno być obcięcie głowy albo chociażby członka! Oby karma ich dopadla!